Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Heading
ar: الترويسة

en: Items
ar: أخبار

en: About
ar: حول
