Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: About
bo: གསལ་བཤད
