Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Heading
et: Pealkiri

en: Items
et: Kirjed

en: About
et: Programmist
