Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Items
fi: Aiheet

en: About
fi: Tietoja
