Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Heading
id: Judul

en: Items
id: Item

en: About
id: Tentang
