Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: About
lv: Par
