Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: About
tr: Hakkında
