Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Heading
uk: Заголовок

en: Items
uk: Елементи

en: About
uk: Про модуль

en: Accordion
uk: Акордеон
