Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Heading
es: Encabezado

en: Items
es: Elementos

en: About
es: Acerca de
