Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: About
hr: Opis
