Accordion for Layout Builder (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Heading
sk: Nadpis

en: Items
sk: Položky

en: About
sk: Informácie o
