Cards for Layout Builder (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Card
hi: कार्ड
