Cards for Layout Builder (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Upload images
it: Carica immagini

en: Two columns
it: Due colonne

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Three columns
it: Tre colonne
