Cards for Layout Builder (1.0.10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Browser
he: דפדפן

en: Section title
he: כותרת המקטע

en: Section subtitle
he: כותרת המשנה של המקטע

en: Card
he: קלף

en: One column
he: טור אחד
