Cards for Layout Builder (1.0.16) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Heading
et: Pealkiri

en: Browser
et: Brauser

en: About
et: Programmist

en: One column
et: Üks veerg
