Cards for Layout Builder (1.0.16) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
