Cards for Layout Builder (1.0.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Image
sv: Bilde

en: Browser
sv: Nettleser

en: Paragraph
sv: Avsnitt

en: Upload images
sv: Last opp bilder

en: Card
sv: Kort

en: Paragraphs
sv: Avsnitt
