Cards for Layout Builder (1.0.8) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Browser
ca: Navegador

en: Section title
ca: Títol de la secció

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Section subtitle
ca: Subtítol de la secció

en: One column
ca: Una columna
