Cards for Layout Builder (1.0.8) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky
