Cards for Layout Builder (1.0.9) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Section title
da: Sektionsoverskrift

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Two columns
da: To spalter

en: Section subtitle
da: Sektionsunderoverskrift

en: Card
da: Kort

en: One column
da: Én spalte

en: Three columns
da: Tre spalter
