Cards for Layout Builder (1.0.9) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Section title
eu: Sekzioaren izenburua

en: Section subtitle
eu: Sekzioaren azpi-izenburua
