Cards for Layout Builder (1.0.9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Browser
fi: Selain

en: Section title
fi: Alueen otsikko

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: Section subtitle
fi: Alueen aliotsikko

en: Card
fi: Kortti
