Cards for Layout Builder (1.0.9) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Section subtitle
pl: Podtytuł sekcji

en: Card
pl: Karta

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Paragraphs
pl: Akapity
