Cards for Layout Builder (1.1.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Browser
hu: Böngésző

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Upload images
hu: Képek feltöltése
