Cards for Layout Builder (1.1.7) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Heading
de: Überschrift

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
