Cards for Layout Builder (1.1.7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivelse

en: Link
sv: Lenke

en: Image
sv: Bilde

en: Heading
sv: Overskrift

en: Paragraph
sv: Avsnitt

en: Paragraphs
sv: Avsnitt
