Cards for Layout Builder (1.1.8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Browser
fi: Selain

en: About
fi: Tietoja

en: Upload images
fi: Lataa kuvia
