Cards for Layout Builder (2.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Heading
jv: Irahan

en: Items
jv: Item

en: About
jv: Ngenani
