Cards for Layout Builder (2.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Items
sk: Položky

en: Browser
sk: Prehliadač

en: About
sk: Informácie o
