Cards for Layout Builder (2.0.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Heading
km: ក្បាល

en: Items
km: ធាតុ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: About
km: អំពី
