Cards for Layout Builder (2.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Heading
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: About
lt: Apie

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: One column
lt: Vienas stulpelis
