Cards for Layout Builder (2.0.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: About
vi: Giới thiệu
