Cards for Layout Builder (2.0.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Heading
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы
