Cards for Layout Builder (2.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Items
hi: वस्तुएं
