Cards for Layout Builder (2.0.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: About
bn: সম্পর্কে
