Cards for Layout Builder (2.0.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Items
eu: Elementuak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: About
eu: (r)i buruz
