Cards for Layout Builder (2.0.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: Browser
oc: Navigador

en: About
oc: A prepaus
