Cards for Layout Builder (2.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: About
tr: Hakkında
