Cards for Layout Builder (2.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Heading
id: Judul

en: Items
id: Item

en: Browser
id: Peramban

en: About
id: Tentang
