Cards for Layout Builder (2.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: About
ku: دەربارە
