Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Items
ar: أخبار

en: Browser
ar: المتصفّح

en: About
ar: حول
