Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Heading
es: Encabezado

en: Items
es: Elementos

en: Browser
es: Navegador

en: About
es: Acerca de

en: Two columns
es: Dos columnas

en: One column
es: Una columna
