Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Heading
ja: 見出し1

en: Items
ja: アイテム

en: Browser
ja: ブラウザー

en: About
ja: アバウト

en: One column
ja: 1カラム
