Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Items
ps: توکي

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: About
ps: په اړه
