Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Items
sl: Notice

en: Browser
sl: Brskalnik

en: About
sl: O modulu
