Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Items
sq: Elementët

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: About
sq: Informacione
