Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Heading
sv: Rubrik

en: Items
sv: Poster

en: Browser
sv: Webbläsare

en: About
sv: Om

en: Select images
sv: Välj bilder
