Cards for Layout Builder (2.2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Items
te: అంశాలు

en: Browser
te: విహారిణి

en: About
te: గురించి
