Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Items
cs: Položky

en: About
cs: Popis
