Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Heading
fr: Entête

en: Items
fr: Éléments

en: About
fr: À propos

en: Two columns
fr: 2 colonnes

en: One column
fr: Une colonne

en: Three columns
fr: Trois colonnes

en: Cards
fr: Cartes
